Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Kibice wspierają Polonię Słubice

Występy w rozgrywkach ligowych to dla każdego klubu duże wyzwanie finansowe – tym większe, im wyższy poziom tych rozgrywek. Występująca w IV lidze Polonia Słubice może liczyć na kibiców – jeden z nich uruchomił w internecie zbiórkę pieniędzy.

Za całym przedsięwzięciem stoi Rafał Niekraszewicz, który zwrócił się o pomoc w nagłośnieniu zbiórki także do naszej redakcji. Tak napisał o zorganizowanej przez siebie akcji.

Jesteśmy grupą kibiców naszego ukochanego klubu MKS Polonia Słubice. Wiemy, że takich jak my, jest naprawdę wielu! Widząc wielkie zaangażowane zarówno zarządu jak i całego zespołu wraz ze sztabem trenerskim, chcielibyśmy również my jako kibice wesprzeć finansowo działalność klubu. Dlatego postanowiliśmy zorganizować zbiórkę. Każda kwota, bez względu na wielkość, będzie naszą wspólną cegiełką i inwestycją w nasz ukochany klub i jego cele statutowe.

Jak na razie zbiórka dopiero ruszyła. Cel to 10 tys. zł, ale pojawiły się już pierwsze wpłaty. Informację o zbiórce udostępniła także Polonia Słubice na swojej oficjalnej stronie.

- Jako klub jesteśmy dumni z takich kibiców. Zachęcamy do wpłat i udostępniania rozpoczętej przez nich zbiórki – napisali przedstawiciele Polonii.

Zbiórka odbywa się pod adresem: zrzutka.pl/7rp364.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.