Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Górzycki Klub Tenisowy

Górzycki Klub Tenisowy Smecz ogłasza dodatkowy nabór dzieci i młodzieży (do lat 20) na bezpłatne zajęcia z tenisa ziemnego. Zajęcia odbywają się w ramach zadań publicznych dofinansowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego.

‌Zajęcia prowadzą są na kortach Kompleksu Sportowo-Rehabilitacyjnego w Górzycy (ul Różana 41), a w razie niepogody i poza sezonem letnim na sali Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy (ul Polna 8/1).

‌Zajęcia są prowadzone w wyselekcjonowanych grupach ze względu na wiek i poziom zaawansowania. Uczestnicy mają zapewnioną opiekę trenera z licencją Polskiego Związku Tenisowego oraz wykwalifikowanych tenisowych wolontariuszy.

- Zapraszamy serdecznie dzieci i młodzież gotową do rozpoczęcia nauki tenisa, bądź jej kontynuowania w ramach naszego stowarzyszenia. Zapraszamy również naszych młodych zawodników na zajęcia przygotowujące do rywalizacji zawodniczej – zachęca Daniel Podhajecki z GKT Smecz Górzyca.

‌Kontakt dla zainteresowanych

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 604 071 319

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.