Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Letnie mistrzostwa Słubic w tenisie ziemnym

Czy w Słubicach znajdą się następcy Igi Świątek? W wyłowieniu tenisowych talentów może pomóc kolejna impreza organizowana przez słubicką szkołę ProTennis – letnie mistrzostwa Słubic w tenisie ziemnym.

- To idealna okazja dla waszych pociech, by spróbować swoich sił i poznać nowych przyjaciół z pasją do tenisa. Nie musisz być profesjonalistą, aby wziąć udział - ważne jest entuzjazm, radość i chęć do sportowej rywalizacji – zachęca Grzegorz Koźlakowski, trener tenisa i pomysłodawca imprezy.

Turniej jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku 11-17 lat. Wpisowe wynosi 100 zł od osoby. Rywalizacja odbędzie się z podziałem na osobne kategorie dziewcząt i chłopców.

Dla wszystkich uczestników przewidziano wodę, owoce, przekąski oraz ciepłe napoje. Będą też nagrody rzeczowe i upominki. Każdy uczestnik otrzyma dyplom i medal.

Turniej odbędzie na kortach Słubickiego Centrum Tenisa (obok lodowiska) i potrwa aż dwa dni. 15 lipca (sobota) zostaną rozegrane pierwsze rundy, a 16 lipca (niedziela) półfinały i finały. Początek rywalizacji o godz. 10:00.

Zapisy i więcej informacji: tel. 507948758 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Letnie mistrzostwa Słubic w tenisie ziemnym są organizowane we współpracy ze Słubickim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz gminą Słubice.

tenis mistrzostwa

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.