SKP Słubice

SKP Słubice nie dało rady aktualnemu liderowi gorzowskiej klasy okręgowej. 28 maja w wyjazdowym spotkaniu z Wartą II Gorzów Wlkp. biało-niebiescy przegrali 1:5.

Przed spotkaniem mało którzy kibice liczyli na cud, bo Warta była zdecydowanym faworytem, na dodatek grając u siebie. Przez pierwszą połowę spotkania słubiczanie utrzymywali cenny remis, choć to gospodarze jako pierwsi strzelili gola po pierwszym kwadransie gry. Jednak już 5 minut później wyrównał Gracjan Kudła. Niestety, po zmianie stron trafiali już tylko gracze Warty i zainkasowali zasłużone trzy punkty, a SKP szesnastą porażkę w sezonie.

Słubiczanie wciąż okupują 12 pozycję w tabeli. Do końca rozgrywek pozostały trzy kolejki i jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego, to nasz drużyna powinna utrzymać się w lidze.

W następnej kolejce SKP Słubice czeka arcyważny pojedynek z Kosmosem 78 Rudnica, czyli bezpośrednim rywalem z tabeli. Mecz odbędzie się 3 czerwca o godz. 16:00 w Słubicach.