SKP Słubice

Zła passa czterech kolejnych porażek przełamana. 6 maja SKP Słubice wygrało u siebie z Toromą Torzym 3:0. Mecz był szczególnie ważny w kontekście utrzymania w klasie okręgowej.

Obie ekipy nie mogą tego sezonu uznać za udany, gdyż cały czas balansują nad strefą spadkową. Przed meczem obie ekipy dzieliły zaledwie trzy punkty i jedno miejsce w tabeli.

Ciężar spotkania lepiej udźwignęli słubiczanie, choć w pierwszej połowie żadna z drużyn nie potrafiła zdobyć gola. Worek z bramkami dla SKP rozwiązał się dopiero po przerwie. Trafienia dla biało-niebieskich zaliczyli: G. Kudła, B. Chojnacki i W. Zieniewicz.

Dzięki zwycięstwu słubiczanie powiększyli przewagę nad bezpośrednim rywalem z tabeli do sześciu oczek i mogą nieco spokojnie patrzeć w przyszłość.

Do końca rozgrywek pozostało im pięć spotkań, a obecny bilans to 19 punktów i 12 miejsce w tabeli (na 15 drużyn).