Polonia Słubice

Polonia Słubice zagrała pierwszy mecz rundy rewanżowej IV ligi na własnym boisku. W prestiżowych derbach powiatu słubickiego ze Spójnią Ośno Lubuskie padł wynik 1:1.

Bramki w tym meczu strzelali: Bartłomiej Dziduch dla Polonii (bramka samobójcza w 15 minucie) oraz Marcel Snowyda dla Spójni (17 minuta).

Mecz był bardzo wyrównany, choć Polonia od 40 minuty grała w osłabieniu po drugiej żółtej kartce Dawida Żurawskiego. Poloniści zdołali nawet zdobyć bramkę, ale sędzia odgwizdał spalonego.

Remis nie miał wpływu na miejsce "Dumy pogranicza" w tabeli IV ligi. Polonia nadal plasuje się na czwartej lokacie, a do podium i drużyny Syreny Zbąszynek brakuje jej trzech oczek. Z kolei nad piątym w tabeli Lubuszaninem poloniści mają przewagę ośmiu punktów.