Tenis ziemny

Młode tenisowe talenty ze Słubic mają za sobą kolejne udane turnieje. Podopieczni trenera Grzegorz Koźlakowskiego ze szkoły tenisa ziemnego ProTennis wywalczyli miejsca na podium w turniejach w Szczecinie, Słubicach i Szczecinku.

Szczecin

Kalina Czernaluk, Matylda Kąkol i Nina Andrzejczuk wzięły udział w prestiżowym turnieju Kia Polmotor Kids Cup w Szczecinie (19.03). Kalina i Matylda zajęły odpowiednio 1 i 3 miejsce w kat. pomarańczowej, a Nina 3 miejsce w kat. czerwonej.

Słubice

Nina Andrzejczuk zwyciężyła w Mistrzostwach Zachodniej Polski Ekogarden TennisCup, organizowanych przez słubicką szkołę (18.03). Zajęła 1 miejsce w kat. czerwonej.

Szczecinek

Patryk Sarnowski zajął 2 miejsce w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym do lat 16 w Szczecinku. Na kortach STT Szczecinek Patryk dotarł aż do finału, w którym po emocjonującym meczu uległ turniejowej "jedynce".