Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Z różnym skutkiem rozpoczęły zmagania w rundzie rewanżowej piłkarskie drużyny ze Słubic. W swoich pierwszych meczach tej wiosny SKP Słubice przegrało z Czarnymi Browar Witnica 1:2, natomiast Polonia Słubice wygrała z Lubuszaninem Drezdenko 2:1.

Oba spotkania odbyły się 18 marca i oba były rozgrywane na wyjeździe.

SKP Słubice (klasa okręgowa)

W meczu klasy okręgowej między SKP a Czarnymi nie było niespodzianki. Faworyzowani gospodarze z Witnicy pokonali słubiczan 2:1. Jedyną bramkę dla SKP zdobył Gracjan Kudła.

Porażka mocno skomplikowana i tak trudną już sytuację biało-niebieskich, którzy znajdują się na 13 miejscu w tabeli, tuż nad strefą spadkową. Szansa na pierwsze punkty tej wiosny będzie już za tydzień, kiedy zagrają u siebie ze Stalą Sulęcin.

Tabela i wyniki są dostępne na stronie: www.90minut.pl.

Polonia Słubice (IV liga)

Lepsze nastroje mają kibice Polonii, która wygrała z bezpośrednim rywalem z tabeli IV ligi, czyli Lubuszaninem Drezdenko. Jedynego (i zwycięskiego) gola dla "Dumy pogranicza" strzelił Oliwier Begier, który - co ciekawe - dobił strzał swojego ojca Przemysława.

Polonia pozostała na 4 miejscu w tabeli, ale zbliżyła się na jeden punkt do podium. W następnej kolejce słubiczan czekają prestiżowe derby powiatu słubickiego, w którym zagrają u siebie ze Spójnią Ośno Lubuskie.

Tabela i wyniki są dostępne na stronie: www.90minut.pl.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.