Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Bieg bez granic

Dobra wiadomość dla biegaczy. Po pandemicznej przerwie do kalendarza imprez sportowych wraca „Bieg bez granic – Lauf ohne Grenzen”, który odbędzie się 9 lipca. Tym razem trasa będzie przebiegać tylko po Słubicach. Ruszyły już zapisy.

O uruchomieniu zapisów poinformował dzisiaj Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, który jest – wspólnie z Miejskim Związkiem Sportu we Frankfurcie – organizatorem wydarzenia. Bieg odbędzie się na dystansie 10 km, a trasa ma mieć atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Start zaplanowano na stadionie SOSiR, a dalsze punkty trasy to: ul. Sportowa, ul. Rzepińska, ul. Narutowicza, pl. Bohaterów, ul. Konstytucji 3 Maja, ul. Akademicka, pl. Bohaterów, pl. Wolności, pl. Przyjaźni. Nawrót nastąpi na wysokości poczty i powrót tą samą trasą z metą również na stadionie.

Zapisy już się rozpoczęły i odbywają się – jak zawsze – drogą internetową. Do 30 czerwca opłata startowa wynosi tylko 50 zł, a potem drożeje. Do 5 lipca wyniesie 80 zł, a w dniach 8-9 lipca 100 zł. Limit zgłoszeń wynosi 100 osób.

Na najlepszych biegaczy w poszczególnych kategoriach czekają puchary, a każdy, kto dobiegnie do mety, otrzyma pamiątkowy medal. Będzie też osobna klasyfikacja dla najszybszych biegaczek i biegaczy ze Słubic i Frankfurtu. Na koniec zaplanowano losowanie nagród rzeczowych.

Więcej informacji, regulamin oraz zapisy dostępne są na stronie:

www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/Bieg_bez_Granic

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.