Piłka nożna

Za nami 18. kolejka piłkarskiej A klasy (grupa słubicka), pierwsza po przerwie związanej z pandemią koronawirusa. Na boiskach wiele się działo, padło sporo bramek. SKP Słubice niestety przegrał na wyjeździe 0:1 z Zorzą Kowalów. Zapraszamy na podsumowanie kolejki.

• Chrobry Drzeńsko - Odra Górzyca 4-2
    Bramki: Dominik Grabowski x3, Bartosz Taracha - Patryk Soliński, Patryk Kowalski
  • AS Pieski Pogoń Krzeszyce 3-3
    Bramki: Paweł Sadowski, Jakub Suchecki, Leonard Kozdrowski - Marek Smoliński x2, Dawid Doroszewski
  • FC Kursko - Leśnik Lemierzyce 2-2
    Bramki: Maciej Grzelachowski, Jakub Błaszczak - Wojciech Chochulski, Krzysztof Sochacki
  • Zieloni Lubiechnia Wielka - pauza

We wszystkich meczach kolejki padło łącznie 21 bramek, co daje średnią 3.5 na mecz. Sędziowie pokazali 19 żółtych i 1 czerwoną kartkę.

Podsumowanie przygotowane we współpracy ze stroną Piłkarska klasa A – grupa słubicka.

Poniżej zestawienie wyników 18. kolejki A klasy w formie graficznej.