Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Polonia Słubice

Mamy dwie wiadomości dla piłkarskich kibiców. Dobra jest taka, że Polonia Słubice zremisowała z Korona Kożuchów i dołożyła kolejny, cenny punkt do swojego dorobku w IV lidze. A zła? Rozgrywki od IV ligi i niżej zostały bezterminowo zawieszone.

Mecz odbył się 13 marca na stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Jedynego gola dla Polonii zdobył w 44 min. Patryk Nowaczewski. Goście wyrównali w drugiej połowie po strzale Macieja Grochowskiego w 71 min.

Niestety, kolejnego meczu z udziałem Polonii szybko nie będzie. 15 marca Lubuski Związek Piłki Nożnej podał komunikat o czasowym zawieszeniu rozgrywek piłkarskich ze względu na pandemię koronawirusa.

- Zgodnie z ogłoszonymi obostrzeniami dla naszego województwa czasowo zawieszamy rozgrywki IV ligi oraz niższych klas rozgrywkowych seniorskich. Jednocześnie informujemy, że rozgrywki seniorskie zostaną wznowione zgodnie z terminarzem niezwłocznie po zniesieniu obostrzeń – czytamy w komunikacie LZPN.

Zawieszenie ma obowiązywać od 15 do 28 marca i dotyczy rozgrywek seniorskich. Jak podaje LZPN, rozgrywki młodzieżowe i dziecięce będą odbywać się zgodnie z terminarzem.

ŹRÓDŁO

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.