Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Lodowisko Słubice

W Mikołajki mieszkańców Słubic czekała niespodzianka – otwarcie sezonu na lodowisku. Z możliwości jazdy na łyżwach już pierwszego dnia skorzystali i starsi, i młodsi. Zobaczcie, jak było! 

Pogoda nie przeszkodziła planom, aby 6 grudnia otworzyć lodowisko. Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotowywał się do tego od kilku tygodni. Lodowisko ruszyło w Mikołajki!

Na lodzie już od godz. 11 zaczęli pojawiać się pierwsi łyżwiarze. Nieco później obiekt odwiedził burmistrz Słubic Mariusz Olejniczak, który cieszył się, że mimo pandemii, słubiczanie będą mieli miejsce, gdzie mogą aktywnie spędzać wolny czas.

W podobnym nastroju był prezes SOSiR Krzysztof Murdza. - Udało nam się zdążyć z mikołajkowym prezentem dla słubiczan. Lodowisko jest porządnie przygotowane, można śmiało korzystać, wszystko odbywa się zgodnie z aktualnymi przepisami sanitarnymi. A niebawem będą kolejne udogodnienia. Postawimy m.in. automat z przekąskami i gorącymi napojami - powiedział naszej redakcji.

Przypomnijmy, lodowisko będzie czynne codziennie w godzinach 11-21. Wejścia podzielone są na tercje trwające 90 minut. Cennik oraz szczegółowe informacje związane z funkcjonowaniem lodowiska znajdziecie TUTAJ.

Z naszą kamerą zajrzeliśmy na lodowisko pierwszego dnia funkcjonowania. Poniżej materiał.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.