Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Bieg

11 listopada biegacze ponownie uczczą kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Trasa biegu tradycyjnie będzie liczyła 10 km i poprowadzi ulicami Słubic, ze startem i metą na stadionie SOSiR. Już można się zapisywać.

Słubice kolejny raz uczczą Narodowe Święto Niepodległości m.in. organizując bieg uliczny. Tegoroczny jest kontynuacją biegowego projektu, związanego z obchodami 100-lecia odzyskania niepodległości, który przez Sejm RP został przedłużony do 2022 r. Daje to możliwość zawodnikom, uczestniczącym w kolejnych biegach, do zebrania kompletu biegowych koszulek i medali.

Atestowana trasa o długości 10 km poprowadzi ulicami miasta. Zawodnicy wystartują ze stadionu SOSiR i pobiegną ulicami: Sportową, Rzepińską, Narutowicza, Konstytucji 3-go Maja, Bohaterów Warszawy, Akademicką, dalej przez plac Bohaterów, plac Wolności i plac Przyjaźni. Tam nawrócą i pobiegną z powrotem tą samą trasą z metą na stadionie.

Limit uczestników wynosi 200 osób. W biurze zawodów zawodnicy i zawodniczki otrzymają pakiet startowy zawierający: numer startowy, koszulkę, pamiątkową opaskę identyfikacyjną.

Po ukończeniu biegu na wszystkich czekać będzie okolicznościowy medal z biało-czerwoną wstążką i ręcznie malowaną polską flagą.

Opłata startowa:

  • 40 zł od otwarcia zgłoszeń do 31 października,
  • 50 zł od 1 do 8 listopada,
  • 70 zł w dniu zawodów 11 listopada.

Ważne linki

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.