Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Piłka siatkowa

Kolejną imprezą, która odbędzie się w naszym mieście z okazji Narodowego Dnia Sportu, będzie turniej siatkówki plażowej. Dwuosobowe zespoły będą nie tylko rywalizować o puchary, statuetki i dyplomy, ale przede wszystkim promować aktywny wypoczynek.

Pisaliśmy już o piłkarskim turnieju skrzatów (ZOBACZ) i turnieju minigolfa (ZOBACZ). Do tych imprez dołącza trzecia: turniej siatkówki plażowej.

Ogólnopolska zachęta do sportu

Wszystkie te wydarzenia odbędą się 19 września na obiektach Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w ramach Narodowego Dnia Sportu, ogólnopolskiej akcji promującej aktywność fizyczną. Patronują jej m.in. Ministerstwo Sportu i Polski Komitet Olimpijski (ZOBACZ). Udział w wydarzeniach jest darmowy.

Jak się zgłosić?

Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do 18 września do godz. 14:00:

  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 95 758 2501 lub Facebook (KLIKNIJ)
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 601641504 lub Facebook (KLIKNIJ

Zapisy będą również przyjmowane w dniu zawodów.

Podczas zapisów należy podać nazwę drużyny, miejscowość, imiona i nazwiska zawodników lub zawodniczek, rok urodzenia.

Zasady rywalizacji

Na jakich zasadach będzie odbywać się turniej? Jakie obowiązują reguły gry? Jakie nagrody przewidzieli organizatorzy? Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie.

ZOBACZ REGULAMIN

 
 
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.