SKP Słubice

8 sierpnia w Słubicach odbyła się inauguracja rozgrywek piłkarskiej A klasy. SKP Słubice podejmował Znicz Trzemeszno Lubuskie. Kibice nie mogli narzekać na brak emocji - bramkarze musieli wyciągać piłkę z bramki aż sześciokrotnie.

Pierwsze trafienie zdobyli gospodarze. Ich radość nie trwała jednak długo. W szybkiej kontrze goście strzelili wyrównującego gola. Kilkanaście minut później miejscowym udało się podwyższyć wynik na 2:1, ale i tym razem odpowiedź gości była bardzo szybka: wyrównanie i do przerwy mamy wynik 2:2

Po zmianie stron obie drużyny starały się wywalczyć przewagę. Szansą dla słubiczan był pewnie wykorzystany rzut karny. Jednak i tym razem wynik korzystny dla miejscowych nie utrzymał się długo. Po wznowieniu gry ze środka boiska i przeprowadzeniu szybkiego ataku na słubicką bramkę było już 3:3.

Żar lejący się z nieba dawał się coraz bardziej we znaki zawodnikom i żadna ze stron nie była w stanie rozstrzygnąć meczu na swoją korzyć . Remis utrzymał się do ostatniego gwizdka i obie drużyny musiały zadowolić się podziałem punktów.

Inauguracyjne spotkanie skończyło się pechowo dla Łukasza Najdera, który doznał poważnej kontuzji kolana i musiał opuścić boisko. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia!

SKP Słubice - Znicz Trzemeszno Lubuskie 3:3 (1:1). Bramki dla SKP: Andrzej Drabiec, Łukasz Kozyra, Przemysław Mól.

SKŁAD SKP: Michał Mosica, Norbert Polowczyk, Andrzej Drabiec (71' Damian Szydło), Łukasz Najder (39' Damian Stanulewicz), Dawid Baranowski - Przemysław Mól, Dominik Gabrysz, Mateusz Zając (46' Konrad Olejnik), Dawid Rękawiecki (70' Łukasz Przywoźny), Piotr Mroziński, Łukasz Kozyra. TRENER: Adam Mroziński.

Start A klasy w Słubicach obserwowaliśmy z naszym redakcyjnym obiektywem. Zapraszamy do galerii zdjęć.