Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Siatkówka plażowa

Dobra wiadomość dla kibiców siatkówki, szczególnie w wydaniu plażowym. Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza turniej o puchar burmistrza Słubic. Na wszystkich uczestników czekają nagrody, a zamiast wpisowego organizatorzy zapraszają do… kupienia karmy dla zwierząt. 

Impreza odbędzie się 15 sierpnia o godz. 10:00 na boiskach do siatkówki plażowej przy ul. Sportowej (obok pola golfowego).

Zgłoszenia

Zapisy trwają do 14 sierpnia do godz. 14:00. Trzyosobowe drużyny (+ ew. jedna osoba rezerwowa) można zgłaszać do sekretariatu SOSiR. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / 95 758 2501. W zgłoszeniu należy podać nazwę drużyny, nazwiska członków zespołu oraz nazwę miejscowości.

Głównym sędzią turnieju jest Robert Tomczak. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / tel. 601 641 504.

Wstępnie przewidziana jest jedna klasyfikacja bez względu na płeć i wiek, ale organizatorzy zastrzegają, że jeśli do 13 sierpnia zgłoszą się do nich co najmniej trzy drużyny żeńskie, to dla pań zostanie rozegrany osobny turniej.

Wpisowe

Ciekawe rozwiązanie dotyczy wpisowego. Uczestniczące drużyny nie muszą nic płacić, ale mają dostarczyć karmę dla psów lub kotów o wartości co najmniej 30 zł. W ten sposób organizatorzy chcą wspomóc najbardziej potrzebujące czworonogi z naszej okolicy.

Nagrody

Na uczestników czekają nagrody: puchary za miejsca I-IV, statuetki w klasyfikacjach indywidualnych, pamiątkowe dyplomy dla każdej z drużyn i drobne nagrody rzeczowe dla wszystkich uczestników. Zwycięzcy otrzymają nagrodę finansową – 500 zł, ufundowaną przez jednego ze sponsorów. Każdy otrzyma także posiłek i wodę.

ZOBACZ REGULAMIN

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.