Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Wraz z luzowaniem kolejnych obostrzeń Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji udostępnia coraz więcej obiektów. Do dyspozycji mieszkańców są już nie tylko boiska piłkarskie, stadion lekkoatletyczny i pole golfowe, ale także sala sportowa. Jak z nich korzystać?

Boisko Słubice

III etap odmrażania sportu ogłoszony przez premiera Mateusza Morawieckiego obowiązuje od 18 maja. Najważniejsze wytyczne to m.in. zwiększenie ilości osób na boisku sportowym (do 14 osób + 2 trenerów), pełnowymiarowym boisku piłkarskim (do 22 osób + 4 trenerów) oraz umożliwienie uprawiania aktywności fizycznej w salach i halach sportowych.

Co jest do dyspozycji mieszkańców?

Na terenie Słubic największą bazą sportową dysponuje SOSiR. Z jakich obiektów należących do ośrodka można obecnie korzystać?

  • boiska piłkarskie i stadion lekkoatletyczny przy ul. Sportowej 1
  • pole golfowe i minigolf przy ul. Sportowej 1
  • miejska sala sportowa przy ul. Piłsudskiego 17
  • sala sportowa przy ul. Sportowej 1 (12 osób + trener)

Jak rezerwować obiekt?

Korzystanie z bazy sportowej jest możliwe od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10.00-20.00. Należy jednak wcześniej zgłosić się do zarządcy danego obiektu i umówić się na konkretny termin. Poniżej dane kontaktowe.

  • Boiska piłkarskie, stadion lekkoatletyczny. Kontakt w godz. 9-14 w dni powszednie. Telefon: 95 758 2501, e-mali: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  • Pole golfowe i minigolf. Kontakt w godz. 10-16 w dni powszednie. Telefon: 506 400 821.
  • Miejska sala sportowa. Kontakt w godz. 10-16 w dni powszednie. Telefon: 515 480 066.

Pamiętajmy o obostrzeniach

W dalszych ciągu obowiązuje dezynfekcja rąk przy wchodzeniu na obiekt, brak możliwości korzystania z szatni i pryszniców (poza WC) oraz dezynfekcja urządzeń do ćwiczeń po każdej grupie. Zaleca się korzystanie z osobistego sprzętu sportowego.

Komplet wszystkich wytycznych można znaleźć w komunikacie prezesa SOSiR.

ZOBACZ DOKUMENT

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.