Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Od 18 maja można w większym zakresie korzystać z obiektów sportowych, w tym także z popularnych Orlików. Na terenie Słubic mamy dwa takie boiska. W jakich godzinach są czynne i kto może z nich korzystać? Wyjaśniamy. 

Orlik

Godziny otwarcia

Pierwszy obiekt znajduje się na terenie Szkoły Podstawowej nr 1. Opiekuje się nim Piotr Dmuchowski. Boisko jest czynne w godzinach 15-21 od poniedziałku do piątku.

Drugi Orlik znajduje się przy Szkole Podstawowej nr 3, prowadzą go wspólnie Mirosław Dębiec oraz Łukasz Hein. Można z niego korzystać także od poniedziałku do piątku, ale godziny otwarcia są krótsze – od 16 do 19.

Skontaktuj się z opiekunem

Na obu Orlikach można ćwiczyć zarówno indywidualnie, jak i w grupach. Przed wybraniem się na boisko, warto wcześniej skontaktować się z opiekunem, aby sprawdzić czy w danej godzinie będzie ono dostępne.

Szczególnie chodzi tu o boisko do piłki nożnej, na których odbywają się zajęcia klubów sportowych. Boiska do koszykówki / siatkówki są przeważnie dostępne bez osobnego umawiania i - jak zapewniają animatorzy - można przyjść "z marszu".

Pamiętamy o higienie

Przypominamy, że na terenie obiektów obowiązują obostrzenia związane za zagrożeniem koronawirusem. Na każdym z boisk (osobno liczy się boisko piłkarskie i wielofunkcyjne) może przebywać maksymalnie 14 osób plus 2 trenerów.

Należy także zachować bezpieczny dystans oraz przestrzegać zasady higieny. Należy korzystać z własnego sprzętu sportowego, nieczynne są węzły sanitarne. W trakcie ćwiczeń nie ma obowiązku zakrywania twarzy.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.