Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Wędkarze z Koła PZW nr 2 zmieniają wodę – tym razem areną ich zmagań będzie jezioro Kochle, które jest pod opieką Koła PZW w Pszczewie. Pierwszego dnia zawodów w szranki staną spinningowcy, a drugiego – spławikowcy.

Nocne wędkowanie

Impreza to efekt współpracy Koła PZW nr 2 i Koła PZW z Pszczewa i Trzciela. Spinningowcy spotykają się 7 września o godz. 7.00 na promenadzie na wysokości szkoły w Pszczewie. Łowienie rozpocznie się o 7.30 i będzie trwało do 13.00. O 13.15 mija ostateczny czas zdania kart startowych. Godzinę później odbędzie się ogłoszenie wyników i dekoracja zwycięzców.

Następnego dnia (8 września) zbiórka również o godz. 7, tym razem nad jeziorem Kochle za piekarnią. Po losowaniu stanowisk, od godz. 7.30 do 9.00, będzie czas na przygotowanie do zawodów i nęcenie ciężkie. Łowienie zaplanowano w godz. 9.00-14.00. Do 15.00 potrwa ważenie ryb, potem zaplanowano wspólny posiłek w restauracji.

Dojazd do Pszczewa we własnym zakresie, po wcześniejszej rezerwacji jest możliwość noclegu.

Zawody zostaną rozegrane „na żywej rybie” – każdy zawodnik musi posiadać siatkę ze sztywnymi obręczami do przechowywania ryb.

Zapisy – w Słubicach u skarbnika koła w sklepie Pod Akacją, a dla członków kół w Pszczewie i Trzcielu – u prezesa koła w Pszczewie. Przy zapisach mile widziana dobrowolna opłata na działalność statutową koła w wys. 40 zł. Liczba miejsc ograniczona.

Komentarze   

#1 audi200s4 2019-09-05 07:57
Ciekawe czy tam też zrobią wymiar ochronny???

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.