Sierpień był niezwykle udany dla młodych tenisistów GKT Smecz Górzyca. Zarówno Dominika Podhajecka jak i Jacek Biernacki wywalczyli kolejne wartościowe miejsca w prestiżowych turniejach. A to jeszcze nie koniec sezonu!

GKT sierpien_domi

Dominka Podhajecka miło będzie wspominać Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek (do lat 14) w Szamotułach. W grze pojedynczej doszła aż do finału, w którym przegrała z koleżanką z kadry Oranią Gniewkowską z Sopot Tenis Klub. Wcześniej po pasjonującym pojedynku pokonała m.in. utalentowaną Hannę Koprowską z GAT Gdańsk.

GKT sierpien_jacek

Równie dobrze spisał się jej młodszy kolega z klubu, Jacek Biernacki. Najpierw wygrał turniej z cyklu "Tenis 10 Cup o puchar Agnieszki Radwańskiej" w kategorii zielonej (do lat 10-ciu). Na kortach Parku Rekreacyjno-Sportowego „fairPlayce” w Poznaniu nie stracił nawet seta, gubiąc w drodze do zwycięstwa zaledwie 7 gemów!

Po triumfie w stolicy Wielkopolski dziesięciolatek wziął udział w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w Opalenicy, tym razem w kategorii skrzatów (do lat 12-u) i wywalczył swoje pierwsze podium w tej kategorii wiekowej (2 miejsce).

Gratulacje dla zawodników i trenera Daniela Podhajeckiego!