Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Przed nami kolejny turniej z cyklu Champions Trophy. Po zmaganiach rocznika U12, które odbyły się w marcu, czas na chłopców z kategorii U10. Do Słubic przyjadą uznane marki piłkarskie z całej Polski, a honoru gospodarzy będzie bronić UKS Polonia Słubice.

CHampions Trophy

Za organizacją całego cyklu stoi Adam Tesmer, piłkarski trener i działacz z Berlin United. Na europejskich boiskach zmierzą się najlepsze młode drużyny piłkarskie z całego kontynentu. Wśród nich m.in. tak uznane marki jak Manchester City, AS Roma czy Schalke 04.

Finałowy turniej odbędzie się w Austrii (Wiedeń), ale zanim do niego dojdzie trzeba przebrnąć eliminacje. Jedyny taki turniej w Polsce odbędzie się 1 maja właśnie w Słubicach. 

Kogo zobaczymy na zielonej murawie? W piłkę zagrają m.in. Gwardia Koszalin (zwycięzca eliminacji w 2018 roku), Śląsk Wrocław, Pogoń Szczecin, UKS "Czwórka" Kostrzyn nad Odrą, Arkonia Szczecin, PMKS ZRYW Zielona Góra, Stilon Gorzów, Warta Gorzów i wiele innych, łącznie 12 drużyn.

Gospodarzem turnieju jest oczywiście UKS Polonia Słubice (dzięki temu ma już zapewniony awans do wspomnianego finału), a cała rywalizacja odbędzie się na obiektach Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Impreza rozpocznie się o godz. 9 i potrwa do godz. 17. Wstęp wolny, zapraszamy do kibicowania!

ZOBACZ PLAN GIER
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.