Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Kto nie słyszał o Bartoszu Zmarzliku? Czołowy żużlowiec Polski i świata po raz kolejny przyjedzie do Kunowic. Tym razem jego wizyta będzie miała związek z akcją edukacyjną „Marzenia są do zwyciężenia”. Spotkanie odbędzie się w Rodzinnym Centrum Rozrywki Uśmiechnięta Planeta.

Bartosz Zmarzlik

Warto mieć marzenia i wpajać dzieciom, że trzeba o nie walczyć. Z takim właśnie przekazem wychodzi do najmłodszych żużlowy wicemistrz świata Bartosz Zmarzlik. Teraz będzie okazja do poznania tego sportowca osobiście, bowiem w ramach akcji edukacyjnej "Marzenia są do zwyciężenia" odwiedzi on Rodzinne Centrum Rozrywki Uśmiechnięta Planeta w Kunowicach.

Kiedy spotkanie?

Spotkanie sportowca z dziećmi odbędzie się 15 lutego i podzielone zostanie na dwie, jednogodzinne tury. I tura odbędzie się o godz. 16, a druga o godz. 17. Na każdej z nich będzie obowiązywać limit miejsc - 50 dzieci. Dlatego warto jak najszybciej zapisać swoją pociechę.

Spotkanie jest płatne - 10 zł od dziecka, natomiast cały dochód z biletów zostanie przekazany na cel charytatywny, na rzecz osób potrzebujących z naszej okolicy. Konkretnego odbiorcę pieniędzy organizatorzy spotkania podadzą do publicznej wiadomości w późniejszym terminie.

Jak zapisać dziecko?

To proste! Należy wysłać emaila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule emaila trzeba podać ilość dzieci oraz preferowaną godzinę spotkania. Natomiast w treści wiadomości należy zawrzeć: imię i nazwisko dziecka (dzieci) oraz dane kontaktowe.

Zgłaszający otrzyma zwrotną wiadomość z potwierdzeniem rezerwacji miejsca oraz numer konta do przelewu opłaty za wstęp.

Przebieg spotkania

Bartosz Zmarzlik odczyta dzieciom książeczkę-bajkę opisującą historię jego marzeń oraz odpowie na pytania najmłodszych. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma również książeczkę "Marzenia są do zwyciężenia" dla siebie oraz będzie miał możliwość zdobycia autografu, wspólnego zdjęcia czy po prostu "przybicia piątki" mistrzowi.

Jak podkreślą organizatorzy, miejsce na sali dla rodziców-fanów też się znajdzie. Na wydarzenie zapraszają wspólnie Promet Cargo, Rodzinne Centrum Rozrywki Uśmiechnięta Planeta oraz oczywiście sam Bartosz Zmarzlik.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.