Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Na dwóch kółkach mogą ścigać się nie tylko dorośli. W miniony weekend udowodnili to uczestnicy festynu rowerowego, który odbył się równolegle do finału Zachodniej Ligi MTB. Było dużo dobrej zabawy, rywalizacji na serio, a za metą dyplomy, medale i nagrody. Zobaczcie sami!

Festyn dla dzieci

Imprezę na stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zorganizowało stowarzyszenie FSL Aktywni dla Powiatu. Na trasie prowadzącej po bieżni stadionu rywalizowały dzieci w czterech kategoriach wiekowych (z podziałem na chłopców i dziewczęta) - maluszki na rowerkach biegowych oraz starsze dzieci wg podziału: 3-4, 5-6 i 7-8 lat.

Choć pogoda nie rozpieszczała, to gorących emocji było co nie miara, nie tylko wśród samych uczestników, ale także żywiołowo ich dopingujących rodziców. Wysiłek się opłacił, bo na najlepsze trójki w każdej kategorii czekały statuetki i nagrody rzeczowe.

- Nikt jednak nie wyszedł z pustymi rękami, bo wszystkie dzieci otrzymały na mecie medal i dyplom za uczestnictwo – relacjonuje Robert Tomczak, jeden z organizatorów. Przy wręczaniu trofeów wspierała go wicemistrzyni świata weteranów w rzucie dyskiem Małgorzata Krzyżan.

ZOBACZ WYNIKI

Impreza odbyła się dzięki finansowemu wsparciu z budżetu gminy Słubice. Portal Słubice24 był patronem medialnym imprezy. Zapraszamy na fotorelację.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.