Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Przed nami III odsłona zawodów Promet Cargo Cross Duathlon. Tym razem, na malowniczo położonej trasie wokół Kunowic w biegowo-rowerowych zmaganiach weźmie udział aż 200 osób. Zapraszamy do zapoznania się najważniejszymi informacjami – programem, regulaminem i organizacją ruchu.

Promet Cargo Cross Duathlon

Impreza odbędzie się w sobotę 29 września w Kunowicach. Główna baza, biuro zawodów, a także start i meta, tradycyjnie już będą zlokalizowane na placu przed siedzibą firmy Promet Cargo przy ul. Dworcowej 28. Tutaj mile widziani będą również kibice i rodziny zawodników – przyda im się gorący doping.

Program zawodów
  • 08.00 – 10.30 – otwarcie biura zawodów (zgłaszanie się zawodników, potwierdzenie udziału oraz odbiór pakietów startowych)
  • 09.30 – 11.30 – wprowadzenie rowerów do strefy zmian
  • 11.30 – oficjalne otwarcie zawodów oraz odprawa techniczna
  • 12.00 – start wyścigu
  • 15.00 – zamknięcie trasy zawodów
  • 15.30 – wręczenie nagród dla zawodników i zakończenie zawodów
O tym trzeba pamiętać

Każdy z uczestników powinien być wyposażony w kask rowerowy. Bez tego nie zostanie dopuszczony do startu. Podczas jazdy rowerem obowiązują przepisy ustawy prawo o ruchu drogowym. Osoby nieletnie muszą zgłosić się do biura zawodów z rodzicem / opiekunem, który podpisze zgodę na start.

POBIERZ ZGODĘ

Aby zostać sklasyfikowanym należy pamiętać o przyczepieniu chipa, który każdy zawodnik otrzyma w pakiecie startowym. Bez tego nie będzie możliwy pomiar czasu.

Trasa i organizacja ruchu

W godzinach 12-14 wystąpią chwilowe utrudnienia w ruchu samochodowym na terenie Kunowic. Częściowo zamknięty zostanie ruch w rejonie ulic Zielonej i Dworcowej oraz na osiedlu Słonecznym.

Trasa wyścigu wynosi: 4 km biegu + 15 km jazdy na rowerze + 2 km biegu. Limit czasu na pokonanie całego dystansu wynosi 3 godziny.

ZOBACZ TRASĘ

Gdzie parkować

Kibice i zawodnicy mogą bezpłatnie zostawić swoje samochody na terenie parkingu Uśmiechniętej Planety (dojazd przez os. Słoneczne). Uwaga! Nie będzie możliwości wjazdu samochodem na parking przed siedzibą Promet Cargo.

Bądź na bieżąco

Informacje o imprezie znajdziesz na https://www.facebook.com/events/222311571669701/ oraz poniższym regulaminie. Bieżące doniesienia będziemy publikować także na portalu Słubice24.

CZYTAJ REGULAMIN

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.