Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
13 lipca czeka nas trzecia odsłona „Biegu bez Granic – Lauf ohne Grenzen”. To duże wyzwanie organizacyjne. Przedstawiamy najważniejsze informacje związane z przebiegiem zawodów – dla kibiców, kierowców, uczestników.

Bieg bez granic

Start i meta

Impreza odbędzie się 13 lipca o godz. 19.30. Start i metę zaplanowano ze Stadionu Przyjaźni we Frankfurcie - ZOBACZ NA MAPIE. Trasa będzie biegła ulicami obu miast, biegacze dwukrotnie pokonają most graniczny, a nawrót zaplanowano na stadionie SOSiR w Słubicach (szczegóły na załączonej mapce).

Utrudnienia w ruchu

W związku z organizacją biegu kierowców czekają utrudnienia w ruchu. O zamknięty moście granicznym pisaliśmy już jakiś czas temu. Ponadto w godz. 19:30-22:00 zostaną zamknięte ulice, którymi będą poruszać się biegacze. Głównie chodzi o ul. 1 Maja oraz Sportową. Ruchem będą kierować służby mundurowe (policja, straż miejska, straż graniczna).

Bieg bez granic - trasa

Liczby i fakty

Trasa biegu liczy sobie dokładnie 14,065 km, czyli 1/3 maratonu. Limit czasu na pokonanie trasy wynosi 2,5 godziny. Zgodnie z regulaminem w zawodach może wziąć udział 350 osób. Na razie zgłoszonych jest 256 biegaczy, dlatego jest jeszcze szansa, aby wziąć udział w rywalizacji.

Zapisy

Rejestracja online jest już zamknięta, ale można się zapisać w nieco inny sposób. Należy wysłać swoje dane (imię i nazwisko, datę urodzenia, adres, email, ewentualnie klub sportowy) na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i uiścić płatność jednym z podanych niżej sposobów.
  • przelewem na konto: Stadtsportbund Frankfurt (Oder), IBAN: DE 47 1705 5050 3100 8811 91, BIC: WELADED1LOS
  • gotówką w biurze Stadtsportbund przy Paul-Feldner-Strasse 7 we Frankfurcie
Płatność za bieg wynosi: do czwartku 18 euro, do piątku 25 euro.

Odbiór pakietów startowych

Odbiór pakietów startowych zaplanowano w dniach 11 i 12 lipca w godzinach 10-16 w biurze Stadtsportbund (ten sam adres co powyżej - ZOBACZ NA MAPIE). Będzie też ku temu możliwość w dniu imprezy – na Stadionie Przyjaźni w godz. 16-19.

Kibicujemy naszym!

Mieszkańców obu miast i gości przebywających w Słubicach i Frankfurcie podczas Miejskiego Święta Hanzy zachęcamy do kibicowania!  To będzie dobra okazja, aby w akcji zobaczyć naszych najlepszych biegaczy. Na linii startu pojawią się m.in. Rafał Borowiak, Szymon Łyżwiński oraz Grzegorz Ulanowski. Pełna lista startowa do wglądu TUTAJ.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.