Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
14 czerwca rozpoczęło się największe sportowe wydarzenie tego roku – mistrzostwa świata w piłce nożnej w Rosji. Uczestnikiem mundialowego szaleństwa jest także reprezentacja Polski z naszym Łukaszem Fabiańskim. Gdzie w Słubicach można oglądać piłkarskie transmisje?

euro2016 021

Podczas EURO 2016 ogromną popularnością cieszyła się strefa kibica tuż za mostem granicznym, gdzie Polacy i Niemcy mogli dopingować swoje reprezentacje. Strefa była wspólnym dziełem naszego SOSiR-u oraz frankfurckiej spółki Messe Und Veranstaltungs GmbH.

Tym razem oba podmioty nie organizują podobnej strefy, co potwierdził w rozmowie z naszą redakcją prezes SOSiR Zbigniew Sawicki. Jednak to nie znaczy, że nie będzie można oglądać mistrzowskich zmagań na dużym ekranie.

Z okazji Miejskiego Święta Hanzy przed ratuszem we Frankfurcie zostanie ustawiony telebim, na którym będą puszczane transmisje. Będzie tu można obejrzeć decydujące spotkania mundialu jak półfinały (10 i 11 lipca o godz. 20) oraz finał (15 lipca o godz. 17). Wstęp wolny dla wszystkich, także dla kibiców z Polski. Na miejscu oczywiście będzie dostępna gastronomia.

A jeśli ktoś woli oglądać mecze w lokalu, to warto odwiedzić Klub Prowincja. Tam na rzutniku będą pokazywane wszystkie mecze, a na kibiców czekają ekstra niespodzianki w postaci specjalnych przekąsek i dobrze zaopatrzony bar z licznymi promocjami. W razie potrzeby dla kibiców zostanie uruchomiona dodatkowa sala. Rezerwacje: tel. 666 340 414.

Podobnie jest w Barze Pod Mostem, gdzie wszystkie mecze mundialu będzie można zobaczyć na dużych telewizorach w rozdzielczości full HD. Jak zapewnia właściciel Sebastian Przybył, goście nie będą zawiedzeni – jest pyszne jedzenie z grilla, niepowtarzalna atmosfera oraz oczywiście moc rozmaitych trunków. Rezerwacje: tel. 697 561 408.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.