Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Od stadionu, przez most graniczny, do stadionu i z powrotem – taka trasę pokonają uczestnicy trzeciej odsłony „Lauf ohne Grenzen – Biegu bez granic”. Będzie to to jedno z najważniejszych sportowych wydarzeń Miejskiego Święta Hanzy w 2018 roku. Znamy już termin imprezy, ruszyły także elektroniczne zapisy.

biez bez_granic_2018_big

„Lauf ohne Grenzen - Bieg bez granic” w tym roku odbędzie się 13 lipca o godz. 19:30. Choć na razie nie podano jeszcze wszystkich szczegółów związanych z przebiegiem imprezy, to organizatorzy już zapraszają do zapisywania się na to wydarzenie. Za przygotowanie biegu wspólnie odpowiadają oba miasta: ze strony polskiej Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, a z niemieckiej Miejski Związek Sportowy we Frankfurcie.

Jedno jest pewne - dystans wyścigu się nie zmieni i podobnie jak rok temu będzie liczyć 1/3 maratonu, czyli 14,065 km. Jest za to jedna ważna zmiana co do trasy. Będzie prowadzić oczywiście ulicami obu miast, ale tym razem start i meta będą na Stadionie Przyjaźni we Frankfurcie. Zawodnicy nawrót będą mieli na stadionie SOSiR i aż dwukrotnie przebiegną przez most graniczny.

W zeszłym roku ma mecie zameldowało się dokładnie 350 osób. Jak będzie tym razem? Zapraszamy do zapisów! Będziemy na bieżąco przyglądać się przygotowaniom do imprezy.

Zapisy prowadzone są przez stronę www.davengo.com.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.