Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Organizatorzy Festiwalu MOST zapraszają najmłodszych słubiczan do udziału w konkursie fotograficznym pt. "Słubice / Frankfurt inaczej. Dziecięce spojrzenia". Na najlepsze prace czekają nagrody - aparat fotograficzny oraz udział w warsztatach fotograficznych.

- Naszych uczestników zachęcamy do przedstawienia z własnej perspektywy wspólnego środowiska Słubic i Frankfurtu nad Odrą. Chodzi nam o pokazanie jak najmłodsi mieszkańcy postrzegają  oba miasta i to co się w nich dzieje. Dziecięce spojrzenia bywają bardzo zaskakujące i niezwykle odkrywcze. Konkursem chcemy także zachęcić młodych słubiczan do aktywnego udziału w festiwalu - podkreślają organizatorzy.

Na uczestników konkursu czekają nagrody - aparat fotograficzne oraz możliwość udziału w warsztatach fotograficznych pt. "Frankfurt/Słubice inaczej" pod kierownictwem prof. Marka Szyryka. Nadesłane prace oceniać będzie jury składające się z wybitnych fotografów i ekspertów.

Prace w formie cyfrowej lub drukowanej można przesyłać do 10 lipca. Regulamin konkursu oraz szczegółowe zasady na stronie www.festiwalmost.pl
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.