Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Już od poniedziałku wraz z festiwalem "Most" rozpoczynają się bezpłatne warsztaty filmowe oraz radiowe. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zajęciach. Są jeszcze wolne miejsca!

camera obscura

O roli dokumentu i reportażu w erze nowych mediów opowie Kinga Wołoszyn-Świerk, prowadząca warsztaty. Znana dziennikarka i dokumentalistka (TVP) mówić będzie m.in. o elementach składowych dobrego materiału filmowego. Nie zabraknie także zadań praktycznych, których efekty zostaną umieszczone na oficjalnej stronie Festiwalu  "Most". O wsparcie merytoryczne zadbają także organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Reportażu Camera Obscura.

Warsztaty radiowe natomiast, poprowadzi Marek Rzepa, dziennikarz i realizator radiowy, inicjator konkursu Artystycznych Form Radiowych, także wykładowca akademicki na kierunkach: dziennikarstwo oraz reżyseria dźwięku. Opowie m.in. o tworzeniu przestrzeni dźwiękiem, jego realizacji oraz szczegółach radiowego reportażu.

Zapisy drogą emailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapraszamy!
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.