Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są dwa bilety na koncert inauguracujny Europejskiego Festiwalu Piosenki Autorskiej transVOCALE. Aby wygrać bilet wystarczy wysłać w dniu dzisiejszym zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  podając swoje dane osobowe oraz numer telefonu. Ze zwycięzcami skontaktujemy się dzisiaj po godzinie 18.00.

Wygraj bilet na koncert inauguracyjny

Koncert odbędzie się 13 listopada o godzinie 19.30 w auli Collegium Polonicum.

Aga Zaryan - Wokalistka jazzowa, autorka trzech albumów. Występuje z powodzeniem na wielu polskich i światowych scenach. Jest laureatką wielu prestiżowych nagród, między innymi Fryderyka i muzycznej nagrody radiowej Trójki – Mateusza. Swój sukces zawdzięcza niezwykłej barwie głosu, znakomitym umiejętnościom wokalnym i niezwykłej charyzmie scenicznej.

Milla Kay - Debiut po trzydziestce spotyka się zazwyczaj z brakiem przychylności ze strony krytyki, wiek ten bowiem sprzyja raczej dojrzałej twórczości. Przypadek  Milli Kay nie wywołuje jednakowoż takich sprzeczności; jej debiut jest bowiem produkcją bardzo dojrzałą. Album Out Of Place, bo o nim mowa, przekonuje do siebie subtelnością głosu wokalistki, poetyckością tekstów i przyjemnym połączeniem jazzu, soulu, bluesa i folku. Niemiecka edycja Elle okrzyknęła ją niepowtarzalną następczynią Sade, a jej debiutancki album wywołał – także wśród krytyków muzycznych – wielki zachwyt.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.