Wielkimi krokami zbliża się XVIII edycja Festiwalu Aniołów w Górzycy oraz towarzyszący jej jarmark bożonarodzeniowy. Znamy już szczegółowy program a także listę stoisk, jakie będzie można odwiedzić.

Festiwal Aniołów rozpocznie się 4 grudnia o godz. 10:00 w Centrum Spotkań Polsko-Niemieckich. W programie znajdą się m.in. prezentacje artystyczne, anielska strefa dla dzieci i nagradzanie zwycięzców.

Drugiego dnia – 5 grudnia – impreza przeniesie się na skwer przy Urzędzie Gminy Górzyca, gdzie towarzyszyć jej będzie jarmark bożonarodzeniowy. Początek zaplanowano na godz. 12:00. Wśród atrakcji znajdą się koncerty, występy wokalne, pokaz ognia i świateł, a także rozświetlenie choinki i ogłoszenie wyników konkursu na „Lokalnego Anioła”.

Towarzyszący wydarzeniu jarmark świąteczny będzie okazją, by odwiedzić stoiska z rękodziełem i lokalnymi przysmakami. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych – w tym karuzeli i zagrody Mikołaja.

Szczegółowy program oraz listę stoisk przedstawiamy na plakatach poniżej.

program festiwal aniolow

program jarmark gorzyca