Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Festyn charytatywny z Fundacją Grupy Pomagamy

W ostatnią niedzielę kwietnia pl. Bohaterów gościł uczestników festynu charytatywnego organizowanego przez Fundację Grupy Pomagamy. Swoja stanowiska i zbiórki przygotowali wolontariusze różnych grup i akcji pomocowych, które mają miejsce w Słubicach i okolicy.

Na gości, głównie tych najmłodszych, czekało mnóstwo atrakcji, m.in. dmuchańce, stanowiska gastronomiczne, kiermasz książek, domowe wypieki i nowość – fotobudka 360 stopni.

Jaka idea przyświecała organizacji takiego wydarzenia? – Jest w Słubicach wiele organizacji, które potrzebują pomocy, więc jako fundacja chcieliśmy wyjść im naprzeciw. Chcielibyśmy robić takie festyny cyklicznie, mniej więcej raz w miesiącu - podkreśla Aleksandra Wypij, szefowa fundacji.

Podczas festynu można było pomóc m.in. Michałowi Bieniowi cierpiącemu na dystrofię mięśniową Duchenne’a, pogorzelcom z Uradu, stowarzyszeniu Szarik, które zajmuje się czworonogami i oczywiście podopiecznym samej fundacji. Gości pikniku odwiedzili też druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej i członkowie nowej grupy motoryzacyjnej Miksol w Słubicach.

Na festyn zajrzeliśmy oczywiście z naszym obiektywem. Poniżej fotorelacja.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.