Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Hospicjum

Dlaczego warto pomagać? Jeśli odpowiesz na to pytanie, bedziesz mieć szansę otrzymać zaproszenie na wyjątkowy koncert Sławomira Uniatowskiego. Wydarzenie jest integralną częścią podsumowania akcji "Pola Nadziei", organizowanej przez Hospicjum św. Wincentego a'Paulo.

Tradycyjne, coroczne koncerty to nie tylko forma podsumowania działalności tej instytucji, ale przede wszystkim okazja do podziękowania przyjaciołom i wolontariuszom za ich pracę i zaangażowanie na rzecz hospicjum.

W przeszłości na takich koncertach pojawiali się m.in. wokalistka Monika Kuszyńska czy zespoły U Studni i Raz Dwa Trzy. Ostatnio gościliśmy kabaret Hrabi, a w tym roku Słubice i aulę Collegium Polonicum odwiedzi charyzmatyczny wokalista Sławomir Uniatowski

Rok temu załoga hospicjum żegnała Jolantę Skręty, która była niezwykle ważną częścią tej społeczności. W tym roku przygotowano wspomnienie o tragicznie zmarłym Andrzeju Pukaczu.

- Był wyjątkową osobą. Nie tylko przez wiele lat użyczał nam swoich pomieszczeń gospodarczych, dzięki czemu mogliśmy normalnie funkcjonować jako organizacja, ale był też zaangażowany w pomaganie. Ja osobiście również wiele mu zawdzięczam. To właśnie dzięku jego wsparciu nabrałem odwagi do publicznych wystąpień - opowiada Przemysław Szewieliński, prezes hospicjum

Koncert hospicyjny odbędzie się 23 kwietnia o godz. 19:00 w auli Collegium Polonicum, ale organizatorzy zachęcają zaproszonych gości do wcześniejszego przyjścia, już tak około 18:45.

Wejściówek na koncert nie można kupić. – Zapraszamy tylko naszych przyjaciół, partnerów, wolontariuszy, współpracowników. To specjalna forma podziękowania dla tych co pomagają – wyjaśnia P. Szewieliński.

Tylko u nas do zdobycia są 4 podwójne wejściówki na koncert. Zapraszamy na nasz profil na Facebooku - www.facebook.com/slubice24. Tam odbywa się specjalny konkurs.

slawek uniatowski

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.