Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Premierowy koncert płyty "Abracham"

21 lipca w Słubicach rządziły hip-hopowe klimaty. Tego dnia miał miejsce premierowy koncert duetu Abel x Jordah, promującego niedawno wydaną płytę „Abracham”. Na scenie zobaczyliśmy wielu gości, w tym także lokalnych artystów.

Całe wydarzenie odbyło się na placu Bohaterów w ramach corocznego festiwalu No Borders organizowanego przez Słubicki Miejski Ośrodek Kultury.

Obszerny line-up przyciągnął sporą publiczność, szczególnie z młodego pokolenia. Zanim na scenie pojawiły się gwiazdy wieczoru, to zaprezentowali się Sir Mich, Fumo, Paulderheld, OG Wigga, Rygor x Expe oraz Młody Kojot.

Po nich publika doczekała się występu Abla i Jordaha. Oczywiście na koncercie nie zabrakło gości, których duet zaprosił do tworzenia ostatniej płyty (Michał Wiśniewski, JNR, D-White, Tambory, Mewa, Łukasz Pękacki).

Miał też wystąpić Tede, ale niestety nie dojechał na miejsce ze względu na korek na A2. Organizatorzy podali jednak informację, że ma pojawić się w Słubicach w innym terminie.

Hip-hopowy wieczór obserwowaliśmy z redakcyjnym obiektywem. Jak było? Poniżej nasza fotorelacja oraz klip z fragmentami występów.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.