Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Abel

Choć koronawirus nie odpuszcza i wciąż nie można organizować typowych koncertów, artystom nie brakuje pomysłów na dotarcie do odbiorców. Abel, raper ze Słubic, zagrał koncert na… Odrze. Na pokładzie towarzyszyła mu grupa lokalnych muzyków i raperów.

Abel i jego goście wystąpili w wyjątkowych okolicznościach przyrody, czyli na... statku Zefir leniwie bujającym się po kanale Odry. Mieliśmy okazję być na statku i na żywo wysłuchać koncertu, podobnie jak grupa kilkunastu osób, które zaprosili artyści.

Na pokładzie rapowano i śpiewano w aż 3 językach: polskim, niemieckim i ukraińskim. O aranżacje utworów zadbał Piotr Tamborski, a swoim głosem Abla wspierała Weronika Chrostowska. Zwieńczeniem występu był pokaz tańca breakdance w wykonaniu grupy Westside People.

Koncert odbył się w ramach festiwalu Unithea (był później transmitowany w internecie), a za jego produkcję byli odpowiedzialni Słubicki Miejski Ośrodek Kultury oraz telewizja HTS. Samo nagranie powstało 23 czerwca, a kilka dni później SMOK w całości umieścił je na swoim kanale na You Tube.

Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia koncertu.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.