Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Sara Egwu James

Dzięki głosom internautów śpiewająca nastolatka z Ośna Lubuskiego – Sara Egwu James, udanie przeszła półfinał World Talent Show - internetowego konkursu promującego utalentowanych ludzi. Przed nią finał, który będzie miał postać programu telewizyjnego na żywo. I w nim również będzie potrzebowała wsparcia!

Internauci pomogli

O jej udziale w konkursie World Talent Show pisaliśmy kilka dni temu zachęcając do oddawania głosów na etapie półfinału (ZOBACZ). I udało się! Sara zdobyła 464 głosy (7,14 proc.), dzięki czemu dostała się do finału konkursu.

Co w finale?

To jednak nie koniec „pracy” internautów – w trakcie decydującego starcia wokalistka również będzie potrzebować głosów widzów.

Finał będzie miał postać programu telewizyjnego transmitowanego na żywo przez internet. Zaplanowano go 12 lipca o godz. 18:00 na stronie www.worldtalent.show.

Każdy z biorących udział w konkursie nagra i prześle wcześniej film ze swoim występem, który może trwać maksymalnie 2 minuty.

Zadecydują głosy sędziów i widzów

Nadesłane prezentacje ocenią sędziowie – a są nimi: Iwona Pavlović, znana m.in. z programu „Taniec z Gwiazdami”, Lenka Klimentova, zawodowa tancerka, Mateusz „Sobek” Sobecko, tancerz i choreograf, Sławomir Ramian, muzyk i wokalista, oraz Kacper Stolarczyk, gitarzysta i muzyk sesyjny.

Po skończonej rywalizacji publiczność dostanie 2 godziny na głosowanie. W międzyczasie każdy z jurorów zaprezentuje coś specjalnego od siebie (organizatorzy zdradzają, że będzie to m.in. Q&A z Iwoną Pavlović oraz strong zumba z Lenką Klimentovą).

Zapraszamy do oglądania i oczywiście głosowania na Sarę Egwu James.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.