Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Jak co roku, zaplanowany na październik Festiwal Sztuki i Multimediów „lAbiRynT” poprzedzi akademia, czyli bezpłatne warsztaty artystyczne dla pasjonatów fotografii i multimediów. O czym będą? Tego dowiemy się podczas specjalnej prezentacji w internecie. 

Labirynt

Co roku w Akademii Labiryntu biorą udział lokalni pasjonaci fotografii, sztuki, multimediów, którzy dzięki spotkaniom z uznanymi artystami, rozwijają swój warsztat. Ich prace są prezentowane podczas Festiwalu Sztuki i Multimediów „lAbiRynT”, który w tym roku ma odbyć się już po raz 21. Planowany termin to 23-25 października. Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmi: moment.

W jakiej formie będzie się odbywała tegoroczna festiwalowa akademia? Kto poprowadzi warsztaty? Tego będzie można się dowiedzieć z relacji na żywo w internecie.

Transmisja odbędzie się 28 maja o godz. 18 na:

Relację poprowadzi Anna Panek-Kusz, jeden z kuratorów festiwalu.

- Mamy rzeczywistość taką jaką mamy, ale znaleźliśmy doskonałe metody, aby przeprowadzić warsztaty, dać możliwość rozwoju. Warsztaty będą ciekawe, poprowadzą je ciekawe osobowości. Po szczegóły zapraszam do obejrzenia relacji – zachęca.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.