Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Zgodnie z decyzją rządu, biblioteki publiczne są tymi placówkami, które mogą otworzyć się od 4 maja. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach na razie pozostanie zamknięta, ale szykuje się na przyjęcie czytelników.

Biblioteka

Jak informuje słubicka książnica, w chwili obecnej trwają przygotowania do bezpiecznego funkcjonowania w warunkach epidemii koronawirusa - zgodnego z wytycznymi Ministra Rozwoju, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.

Wdrażają procedury

Na razie nie wiadomo, kiedy zostanie otwarta. – Termin ten będzie podany po spełnieniu odpowiednich wymogów i wdrożeniu procedur bezpieczeństwa zarówno dla czytelników, jak i pracowników – informuje ekipa biblioteki. I prosi o cierpliwość i wyrozumiałość.

Inwentaryzują zbiory

Obecnie słubicka biblioteka kontynuuje inwentaryzację zbiorów – zwaną w języku bibliotekarzy „skontrum”.

Ważna informacja dla czytelników - w czasie, kiedy nie można do biblioteki przynosić książek, nie są naliczane kary za nieterminowy zwrot.

Kontakt

W przypadku dodatkowych pytań, z biblioteką można kontaktować się e-maliowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 95 758 237.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.