Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Teatr muzyczny Irene Dische oraz Davida Roberta Colemana zaprasza na przedstawienie „Ahead of Struwwelpeter”, czyli Staś Straszydło zupełnie na nowo. Dla naszych czytelników mamy podwójną wejściówkę do zdobycia.

stas straszydlo

Opis wydarzenia:

Prawie 200 lat po napisaniu przez Heinricha Hoffmanna kultowej już pozycji literatury dziecięcej – Stasia Straszydło – austriacko-amerykańska autorka Irene Dische sięgnęła po motywy i postacie z tej powieści i wplatając w treść historię jej powstania, stworzyła zupełnie nową opowieść naszych czasów. Brytyjski kompozytor David Robert Coleman napisał do przedstawienia genialną muzykę przenoszącą słuchacza w świat różnorodnych tradycji i stylów. Na odbiorców czeka teatr muzyczny, pełen grozy i zagadek.

Kierownictwo artystyczne: Ursula Weiler. Przedstawienie będzie prezentowane w języku angielskim i niemieckim, z niemieckimi napisami. Przygotowanie: Ensemble Quillo we współpracy z Teatrem Brandenburskim.

Gdzie i kiedy

Przedstawienie odbędzie się w piątek, 8 listopada, o godz. 19:30 w Forum Kleista we Frankfurcie nad Odrą.

Bilety

Bilety w cenie 25/35 euro nabyć można w:
  • Polsko-Niemieckiej Informacji Turystycznej w Domu Bolfrasa we Frankfurcie nad Odrą (Große Oderstraße 29), od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00 i w soboty w godz. 10:00 – 14:00.
  • Forum Kleista we Frankfurcie nad Odrą (Platz der Einheit 1), od poniedziałku do piątku w godz. 12:00 – 18:00.

Podwójną wejściówkę na przedstawienie można też wygrać w naszym konkursie. Zapraszamy 7 listopada o godz. 12 na nasz profil na Facebooku - KLIKNIJ.

Zobacz więcej

Informacje o wszystkich wydarzeniach dwumiasta Słubice – Frankfurt nad Odrą znaleźć można w papierowym kalendarzu wydarzeń „bezGRANIC” oraz na stronie internetowej: bezgranic.eu.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.