Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Przed nami kolejne ciekawe wydarzenie u naszych niemieckich sąsiadów. Tym razem frankfurckie Forum Kleista zaprasza na wyjątkowy pokaz malowania piaskiem, który wykona Alla Denysova. Artystce będzie towarzyszyć Euphoria Orchestra.

pokaz piaskiem

OPIS

Sandtheater Berlin należy nie tylko w samych Niemczech do najbardziej renomowanych grup teatralnych malujących piaskiem. Najlepsi w swojej dziedzinie artyści zabiorą publiczność do fascynującego świata obrazów, które powstają na żywo przed oczami widzów. Szczególną atrakcją tegorocznych Dni Kleista będzie premiera przygotowanej przez Sandtheater powieści społeczno-obyczajowej Theodora Fontane „Effi Briest”, w wielkich obrazach i bez słów. Przedstawieniu muzycznie towarzyszyć będzie Euphoria Orchestra oraz wirtuoz akordeonu Aydar Gaynullin.

Reżyseria i koncepcja: Dimitrij Sacharow
Malowanie piaskiem: Alla Denysova
Akordeon guzikowy: Aydar Gaynullin
Euphoria Orchestra
Koprodukcja Forum Kleista z Sandtheater Berlin

BILETY

Bilety w cenie 23/25 euro nabyć można w:
  • Polsko-Niemieckiej Informacji Turystycznej w Domu Bolfrasa we Frankfurcie nad Odrą (Große Oderstraße 29), od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00 i w soboty w godz. 10:00 – 14:00.
  • Forum Kleista we Frankfurcie nad Odrą (Platz der Einheit 1), od poniedziałku do piątku w godz. 12:00 – 18:00 i w soboty w godz. 10:00 – 13:00.
Bilety na przedstawienie dostępne są również w ofercie abonamentowej skierowanej do polskich widzów. Formularze abonamentowe wraz z pełnym programem na sezon artystyczny 2019 / 2020 znaleźć można w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury, Collegium Polonicum, Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Słubicach, Polsko-Niemieckiej Informacji Turystycznej oraz Forum Kleista we Frankfurcie nad Odrą.

GDZIE i KIEDY


Spektakl odbędzie się w środę, 23 października, o godz. 19:30 w Forum Kleista we Frankfurcie nad Odrą.

ZOBACZ WIĘCEJ

Informacje o wszystkich wydarzeniach dwumiasta Słubice – Frankfurt nad Odrą znaleźć można w papierowym kalendarzu wydarzeń „bezGRANIC” oraz na stronie internetowej: bezgranic.eu.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.