Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Przed nami kolejne ciekawe wydarzenie u naszych niemieckich sąsiadów. Theater des Lachens, czyli Teatr Śmiechu, zaprasza na przedstawienie teatralne dla dzieci w wieku 2+ pt. „Co w trawie piszczy”.

co w_trawie

OPIS

Czerwone w czarne kropki... co to tam spaceruje po liściu? Co pełza pod ziemią? Co fruwa na łące? Co wypuszcza listki z ziemi? Podczas spaceru po malutkim świecie będzie można dokonać wielkich odkryć. Szelesty i dźwięki opowiedzą historię na co dzień „niesłyszalnego” świata. To wzrokowa i dźwiękowa przygoda dla najmłodszych.

Występuje: Irene Winter
Reżyseria: Torsten Gesser
Czas trwania: 30 minut

Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana.

BILETY

Bilety dla widzów z Polski, w cenie 3,60 / 4,80 / 14,40 (bilet rodzinny) euro nabyć można w:
  • Polsko-Niemieckiej Informacji Turystycznej w Domu Bolfrasa we Frankfurcie nad Odrą (Große Oderstraße 29), od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00 i w soboty w godz. 10:00 – 14:00.
  • Biurze Teatru Śmiechu we Frankfurcie nad Odrą (Ziegelstraße 31), od poniedziałku do czwartku w godz. 08:00 – 16:00 i w piątki w godz. 08:00 – 12:00.
GDZIE i KIEDY

Spektakl odbędzie się w niedzielę, 20 października, o godz. 10:00 w Teatrze Śmiechu (Theater des Lachens) przy Ziegelstraße 31 we Frankfurcie nad Odrą.

ZOBACZ WIĘCEJ

Informacje o wszystkich wydarzeniach dwumiasta Słubice – Frankfurt nad Odrą znaleźć można w papierowym kalendarzu wydarzeń „bezGRANIC” oraz na stronie internetowej: bezgranic.eu.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.