Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
To już dziś! Mickiewicz, Stasiuk i Haydamaki w wyjątkowym projekcie muzyczno-poetyckim. Koncert odbędzie się na scenie klubu Prowincja. Energetyczny support zapewni formacja Krambabula.

haydaa nowe

O koncercie więcej pisaliśmy jeszcze w marcu. Przypomnijmy, ceniony przez publiczność pisarz Andrzej Stasiuk i ukraiński zespół Haydamaky wzięli na warsztat poezję Adama Mickiewicza. Tak powstało jedyne w swoim rodzaju połączenie ethno-rocka z trzynastozgłoskowcami polskiego wieszcza.

Całości dopełni występ folk-rockowego zespoły Krambabula z Poznania, który w nietypowy sposób łączy kulturę polską, łemkowską i ukraińską. Muzycy starają się w atrakcyjny dla słuchaczy sposób łączyć mocne brzmienia z ludowością.

Kto chce wysłuchać znanych jeszcze ze szkoły „Sonetów Krymskich” czy „Reduty Ordona” w nowym wydaniu, zapraszamy 11 maja o godz. 20:00 do klubu Prowincja w Słubicach. Bilety w cenie 50 złotych dostępne przed wejściem na koncert.

Dla naszych czytelników mamy oczywiście konkurs z biletami. Szczegóły znajdziecie na naszym profilu na Facebooku. KLIKNIJ

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.