Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Solidna dawka humoru, śmiechu i żartów – czyli kolejny wieczór ze stan-upem. Zapraszają Agencja artystyczna Hype-Art i Klub Prowincja. Kto jest spragniony dobrej zabawy?

standup zola

Rzeczywistość nie musi być szara, bura i ponura. Swoimi żartami udowodnią to stand-uperzy Mateusz Socha i Piotr Zola Szulowski. Wystąpią na gościnnych deskach sceny Prowincji.

Mateusz Socha – udało mu się dotrzeć do szerokiego grona odbiorców mimo krótkiego, zaledwie dwuletniego doświadczenia na scenie. Nie bez powodu – ma i charyzmę, i zaraźliwy śmiech. Wyspecjalizował się w budowaniu wielowątkowych historii, podzielonych licznymi dygresjami, przez które sprawnie przeprowadza publikę. W Prowincji zaprezentuje program pt. „Król piaskownicy”.

Oto próbka jego żartów:Jako drugi na scenie pojawi się Piotr Zola Szulowski. Przedstawi program „Dwa plus jeden”, w którym przeanalizuje swoje życie rodzinne, a zwłaszcza jego perturbacje związane z powołaniem na świat potomka. Okrasi je historiami - wspomnieniami rzeczy, których jako głowie rodziny, nie wypada mu już robić, a trochę tego jest…

Zada przy tym sobie i publice wiele pytań, które wytrącą z równowagi, mieszają w głowie i stworzą niezłe widowisko - o człowieku miotanym różnymi emocjami, który próbuje się wśród nich odnaleźć i stać się najlepszą wersją siebie.

Jak on to robi, można zobaczyć poniżej:Bilety: 25 zł – przedsprzedaż / 35 zł – w dniu występu. Dostępne online na biletyna.pl lub w Klubie Prowincja.

Termin: 12.04.2019, godz. 20.30. Miejsce: Klub Prowincja, Słubicki Miejski Dom Kultury.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.