Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Na kilku scenach Miejskiego Święta Hanzy wystąpi również słubickie Studio Tańca Bohema. Zaprezentuje taniec towarzyski, ludowy, kilka duetów – i niespodzianek. Tancerze zapraszają i zapewniają – będzie na co popatrzeć!

Bohema

Bohema promuje Słubice na wielu imprezach poza granicami, nie tylko regionu, ale i kraju (o czym pisaliśmy nie raz). Tancerze wystąpią również podczas Miejskiego Święta Hanzy – na kilku scenach po obu stronach granicy. Łącznie będzie można zobaczyć aż 12 tanecznych pokazów w ich wykonaniu!

Jak zapewnia Henryk Lechelt, prowadzący studio Bohema, występy będą bardzo różnorodne. – Opowiemy o naszym punkcie widzenia na świat tańca. Ponieważ my będąc na scenie przy pomocy tańca opowiadamy siebie i to, co dzieje się w nas – zapowiada H. Lechelt.

A będą to bardzo różnorodne tańce: ludowe, towarzyskie, a także duety i niespodzianki. Jedną z nich będzie żywiołowy kankan. – Na te i pozostałe serdecznie wszystkich zapraszamy. Warto przyjść i przekonać się na własne oczy – mówi H. Lechelt.

Gdzie i kiedy wystąpi Bohema? W piątek (13 lipca) we Frankfurcie na scenie przy Holzmarkt zaprezentuje dwa bloki taneczne - o 20.30 i 22.30. Kolejnego dnia (14 lipca) również – w tym samym miejscu i tych samych godzinach.

Ale w sobotę będzie ich można zobaczyć także po polskiej stronie, na małej scenie, która stać będzie w miasteczku na nadodrzańskich błoniach. Tu wystąpią w bloku tanecznym między 13 a 14 oraz o 17. A w godz. 16-17 będą prowadzili warsztaty taneczne dla tych wszystkich, którzy chcą wejść w taneczny świat – lub podszlifować swój warsztat.

Nie będą próżnowali również w niedzielę, wystąpią o godz. 13 na scenie przy ratuszu we Frankfurcie, a o 15.15 zakończą występem na scenie przy Holzmarkt.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.