Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Szukasz pewnej i sprawdzonej opieki stomatologicznej? Stomatologia Słubice przy ul. Piskiej oferuje najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie leczenia zębów - znieczulenie komputerowe, zabiegi laserem czy stomatologiczną tomografię komputerową. Sprawdź, co wyróżnia nas na tle konkurencji!

Stomatologia Słubice

Pacjentom, którzy obawiają się wizyty na dentystycznym fotelu, proponujemy szereg dogodnych rozwiązań.

Jedno z nich to leczenie w sedacji, czyli płytkim "uśpieniu".  Alternatywną dla tego rozwiązania jest użycie podtlenku azotu, czyli tzw. gazu rozwelesającego. Polecane szczególnie dzieciom oraz osobom, które nie chcą lub nie mogą mieć "narkozy". Gaz rozweselający i Wand.

Kolejne ciekawe rozwiązanie to tzw. premedykacja, czyli podanie leków przeciw dentofobii co zostało skonsultowane z lekarzem psychiatrą. Jest jeszcze znieczulenie komputerowe Wand oraz zakupiony we wrześniu Quick Sleeper ze znieczuleniem dokostnym.

To najnowsze rozwiązania w dziedzinie nowoczesnej stomatologii, która skupia się obecnie na jak najefektywniejszym leczeniu przy ograniczeniu poziomu bólu i dyskomfortu pacjenta do absolutnego minimum.

Naszym flagowym produktem jest najbardziej zaawansowany laser stomatologiczny Fotona Light Walker AT. Co może on dać pacjentowi? Przekonajcie się Państwo sami oglądając krótki film ze szkolenia, które przeprowadził w naszej klinice prof. J. Jovanovic.Tak spektakularnych efektów przy leczeniu kanałowym nie da się osiągnąć bez użycia Light Walkera. Nawet najlepszy lekarz nie uzyska dezynfekcji na takim poziomie. Udowadniają to badania prof. N. Gutknechta z niemieckiego Uniwersytetu Medycznego.

Co zrobić, żeby moc leczyć jeszcze lepiej?

Inwestować w odpowiedni sprzęt i wiedzę lekarzy-stomatologów!

Dlatego oprócz kosztującego 370 tys. złotych lasera Fotona Light Walker AT, zainwestowaliśmy w tomograf komputerowy do stomatologii Kodak CS 9300C 3D. To wydatek rzędu 350 tys. złotych. Wszystko po to, abyśmy mogli bez problemu zdiagnozować nawet najtrudniejsze przypadki w leczeniu kanałowym.
Już drugi rok nasz lekarz - dr Agata Grzegorek-Starzynska - jeździ na wykłady i zajęcia kliniczne we Włoszech. Ma swoich pacjentów na uniwersytecie i raz w miesiącu znika ze Słubic na tydzień. Zwieńczeniem będzie tytuł Master of Orthodoncy Level II (poziom I ma już zaliczony).

Po co to wszystko?
  • Bo każdy pacjent jest inny.
  • Bo każdy pacjent potrzebuje czegoś innego.
A my musimy mieć dla niego rozwiązanie i narzędzia, aby je wykonać.

Stomatologia Słubice

Zapraszamy do Stomatologii Słubice
 [reklama]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.