Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Nadal można składać wnioski w ramach lokalnego konkursu grantowego "Działaj Lokalnie" organizowanego przez Fundację na rzecz Collegium Polonicum i Polsko-Amerykańską Fundację Wolności. Na realizację swoich pomysłów można otrzymać nawet 6000 złotych.

Program "Działaj Lokalnie" realizowany jest od 2000 roku przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Celem całego przedsięwzięcia jest przede wszystkim aktywizacja lokalnych społeczności. Fundacja CP jest jedną z ponad 50-ciu lokalnych organizacji grantowych (LOG), które mogą organizować lokalne konkursy, przyznając startującym podmiotom dofinansowanie.

Kto może składać?
Program "Działaj Lokalnie 2011" prowadzony jest z myślą o organizacjach pozarządowych, stowarzyszeniach, klubach sportowych, fundacjach oraz grupach nieformalnych,

Na co można otrzymać dotację?
Dotacje mogą być przeznaczona na projekty związane z: pomocą społeczną, nauką, edukacją, oświatą i wychowaniem, kulturą, sztuką, ochroną dóbr kultury i tradycji, ochroną zdrowia, działaniem na rzecz osób niepełnosprawnych, promocją zatrudnienia i aktywizacji zawodowej osób pozostających bez pracy, upowszechnianiem i ochroną praw kobiet, krajoznawstwem oraz wypoczynkiem dzieci i młodzieży, ekologią i ochroną zwierząt, ochroną dziedzictwa przyrodniczego, porządkiem i bezpieczeństwem publicznym, przeciwdziałaniem patologiom społecznym, upowszechnianiem i ochroną wolności i praw człowieka oraz swobód obywatelskich, a także działaniami wspomagającymi rozwój demokracji, promocją i organizacją wolontariatu, działalnością charytatywną oraz działalnością wspomagającą rozwój wspólnot i społeczności lokalnych.

Termin składania wniosków: 17 czerwca 2011

Kontakt:
Karol Duer, Koordynator Działaj Lokalnie VII 2011
Fundacja na rzecz Collegium Polonicum
ul. Kościuszki 1, 69-100 Słubice
tel. 95 759 2444 / 95 759 2478
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.