Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
17 maja w Punkcie Pośrednictwa Pracy w Słubicach odbyła się "Giełda pracy" zorganizowana w ramach cyklu imprez edukacyjnych pt. "Lubuski Edukator Zawodowy". Możliwość udziału w giełdzie pracy mieli beneficjenci projektu "OHP jako realizator usług rynku pracy" oraz bezrobotna młodzież.

W giełdzie wzięły udział dwie firmy: Audit Doradztwo Personalne Sp. z o. o. oraz Telefonia Dialog S.A.  W przypadku Audit Doradztwo Personalne Sp. z o. o poszukiwano pracowników na stanowisko magazyniera. Firma Dialog natomiast przeprowadziła rekrutację poszukując pracowników na stanowisko reprezentanta handlowego sieci telefonii stacjonarnej Dialog.

gielda_pracy
Przedstawiciele firm w pierwszej części spotkania zaprezentowali profil firmy oraz przedstawili szczegółowo ofertę pracy, omawiając z uczestnikami giełdy m. in. zakres obowiązków na danym stanowisku, warunki zatrudnienia, płace, rodzaj umowy. Po omówieniu wszystkich aspektów oferty pracy, beneficjenci mieli chwilę na podjęcie decyzji czy ta oferta jest skierowana właśnie do nich, po czym odbyły się indywidualne rozmowy z uczestnikami.

W spotkaniu wzięło udział 22 osoby, w tym 15 beneficjentów projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy”.

Chętnych do wzięcia udziału w projekcie zapraszamy do odwiedzenia jednostki Punktu Pośrednictwa Pracy w Słubicach przy ul. Mickiewicza 6/13. Można także skontaktować się telefonicznie: 95 718 60 77. Wszystkich informacji udziela pośrednik pracy Joanna Sudzińska.


unia-banerki

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.