Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Adam Szulczewski z ministerialną nominacją

Adam Szulczewski, członek zarządu Fundacji na rzecz Collegium Polonicum od lat działający na rzecz organizacji pozarządowych, będzie pracował w grupie roboczej ds. uproszczeń prawnych dla trzeciego sektora, utworzonej przez Minister do Spraw Społeczeństwa Agnieszkę Buczyńską.

Nominację otrzymał 12 czerwca z rąk wiceministra Marka Krawczyka.

- To dla mnie ogromne wyróżnienie i zaszczyt znaleźć się w gronie kilkudziesięciu osób, w tym wielu doświadczonych i zasłużonych dla trzeciego sektora w Polsce. Z radością będę reprezentować w tym gronie Fundację na Rzecz Collegium Polonicum i Radę Działalności Pożytku Publicznego Województwa Lubuskiego – napisał na swoim profuilu.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 Alojzystarszy 2024-06-14 14:56
Brawo, Adamie!
Pamiętam czasy, gdy Adam współprowadził stronę rzepin,net - pełniła ona tę samą funkcję w Rzepinie co slubice24.pl. Wtedy "władza" musiała liczyć się z głosem mieszkańców i dociekliwością redaktorów. Obecnie Rzepin to sitwa grubego i grubszego- ludzie przestraszeni klękają przez jaśnie najgrubszymi. Aż żal patrzeć ( na szczęście z oddali ). Brakuje rzetelnego dzienikarstwa, które mają Słubice...

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.