Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Nowy kierunek studiów w Collegium Polonicum: Governance of Organizations!

Jeżeli szukasz innowacyjnego kierunku studiów, który przygotuje Cię do pracy w szeregu organizacji, pozwoli na intensywną naukę języków obcych oraz rozwój kompetencji miękkich (soft skills), to Governance of Organizations (GOO) jest właśnie dla Ciebie!

GOO to interdyscyplinarny kierunek bazujący na trzech dyscyplinach naukowych: polityka & administracja, prawo, komunikacja & media.

Zajęcia odbywają się w całości po angielsku, w programie studiów znajdziesz także intensywny kurs języka obcego (preferowany niemiecki) oraz bogaty zestaw praktycznych przedmiotów z obszaru kształtowania kompetencji miękkich.

Czego nauczysz się na tych studiach?

Pokażemy Ci, jakie są rodzaje organizacji, jak się je zakłada i jak kończy się ich byt. Zapoznamy Cię z najważniejszymi regulacjami prawnymi odnoszącymi się do organizacji (prawo cywilne, publiczne, karne i międzynarodowe). Dowiesz się także, jakimi mechanizmami rządzi się funkcjonowanie organizacji i kierowanie nimi oraz jak zarządzić procesem komunikacji wewnątrz i na zewnątrz organizacji. Dodatkowo mieć będziesz możliwość intensywnej nauki języka obcego i wyboru zajęć kształcących kompetencje miękkie.

Pięć powodów, dla których warto wybrać kierunek Governance of Organizations:

  1. Interdyscyplinarność: Nasz program studiów łączy elementy politologii i administracji, prawa oraz komunikacji i mediów, zapewniając Ci wszechstronną wiedzę potrzebną do skutecznego zarządzania różnorodnymi organizacjami.
  2. Innowacyjne podejście: Jako uczelnia dążąca do ciągłego doskonalenia, oferujemy dynamiczny program studiów, który skupia się na najnowszych trendach w dziedzinie governance, w tym na roli technologii informacyjnych i komunikacyjnych w procesach decyzyjnych. Drugiego takiego kierunku nie znajdziesz na żadnej polskiej uczelni!
  3. Doświadczona kadra: Nasza kadra akademicka składa się z cenionych ekspertów, którzy nie tylko posiadają bogate doświadczenie zawodowe, ale także angażują się w rozwój i sukces swoich studentów.
  4. Praktyczne podejście: Kładziemy duży nacisk na praktyczne umiejętności, stąd w programie studiów znajdziesz liczne przedmioty kształcące kompetencje miękkie, bazujące na projektach czy symulacjach.
  5. Kameralność: Studia u nas to indywidualne podejście do osób studiujących, małe grupy zajęciowe i świetna dostępność nowoczesnej infrastruktury, w tym akademików, klimatyzowanych sal konferencyjnych, biblioteki czy przestrzeni co-workingowych!

Więcej informacji na stronie www.cp.edu.pl/goo

[ogłoszenie]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 Lechita 2024-05-31 22:07
Nic tej "uczelni" już raczej nie pomoże, studentów co raz mniej i straty zapewne finansowe też, bo taki gigantyczny kompleks trzeba przecież utrzymać.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.