Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Misiek, historia chłopca pełnego odwagi i uśmiechu

Bliscy i wolontariusze działający na rzecz Michała Bienia, który walczy ze śmiertelną chorobą, stworzyli poruszający film, w którym proszą o pomoc w zbiórce. Zachęcamy do wysłuchania apelu i przyłączenia się do akcji pomocy.

---

Witajcie przyjaciele!

Chcemy Wam dziś opowiedzieć historię Michała, chłopca pełnego odwagi i uśmiechu, który codziennie walczy z podstępna chorobą.

DMD- Dystrofia Mięśniowa Duchenne'a to choroba stopniowo odbierająca mu siłę i mobilność, odbierająca każdy mięsień, każdy oddech...

Czas nie jest naszym sojusznikiem. Do podania terapii genowej w USA zostało zaledwie 12 miesięcy, a kwota potrzebna na leczenie jest ogromna to 15 mln złotych.

Czas jest przeciwko nam. Każdy dzień, który tracimy, to szansa na lepsze życie dla Michałka. 15 mln to kwota, która stawia tę terapię poza zasięgiem Michałka i jego rodziców. Ale dzięki twojej pomocy możemy sprawić, że stanie się realna.

Nie Poddajemy się! Tylko razem możemy zdobyć te pieniądze i dać Michasiowi szansę na zdrowie, na życie. Prosimy was o wsparcie poprzez wpłaty na SiePomaga.

https://www.siepomaga.pl/michal-bien

Każda pomoc ma ogromne znaczenie. Prosimy, dołącz do naszej walki o życie Michałka - czas ucieka, ale wspólnie możemy zdziałać cuda i dać Michasiowi szansę na życie o którym marzy.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.